fbpx
Referencie

Čo hovoria zákazníci

Ak by ste potrebovali realitného makéra mám výbornú skúsenosť s pánom Tomášom Kavoňom z All Perfect Reality. Je to mladý dynamický chlapík, plný entuziazmu k svojej práci. Byt nám predal v rekordnom čase. Veľká vďaka!
od Božena S.
Sereď
V spolupráci s realitnou kanceláriou All Perfect Reality sme predali už niekoľko nehnuteľností, to svedčí o tom, že sme so službami tejto RK mimoriadne spokojní. Pán Kavoň vedie celý proces predaja k našej spokojnosti.
od Jana H.
Bau Stav.H,s.r.o.
Rada by som sa ešte raz poďakovala, za Vaše služby, skrz ktoré si odnášam, super pocit, radosť z práce a hlavne tie najlepšie skúsenosti pri prenájme môjho prvého bytu. Od spoznania pána Kavoňa, som mala doslova za 3 dni peniaze z prenájmu na účte. Maklér vie komu a čo ponúknuť, má dobrý prehľad a cit v potrebách zákazníka.
od Karina Ch.
Nitra
Vrelo doporučujem All Perfect Reality s.r.o. pre veľmi príjemný prístup, kvalitné služby a skutočnú profesionalitu pri predaji nehnuteľnosti. Dokumentácia bola vyhotovená včas, profesionálne a aj v predstihu čo urýchlilo procesy.
od Michal Š.
Michal Š
Pekný večer prajem, ďakujem za spoluprácu s Vami, boli sme s celým procesom riešenia spokojní a ďakujeme Petrovi B. za dobré odporučenie na šikovného makléra. Rozhodne odporúčam aj ďalej.
od Helena Š.
Nitra
Výborná spolupráca. Sme maximálne spokojní, hlavne s rýchlym nájdením nájomcov. Všetky stanovené podmienky boli dodržané. Týmto vrelo odporúčam služby p. Kavoňa. A jemu prajeme len tých najlepších zákazníkov.
od Natália K.
Trnava
Oceňujem, že všetko na čom sme sa dohodli maklér dodržal. Komunikácia na úrovni a výborný prístup na obhliadke viedli k mojej spokojnosti. Odporučila by som firmu All Perfect Reality aj ďalším zákazníkom.
od Renáta H.
Šaľa
Prenájom zrealizovaný veľmi rýchlo. Pán Kavoň má perfektný prehľad o situácií na realitnom trhu v meste aj širšom okolí. Komunikácia bola na vysoko profesionálnej a pritom priateľskej úrovni. Všetky diskutované okruhy otázok potrebné k bezproblémovému ubytovaniu nájomníkov maklér pomohol vyriešiť.
od Vojtech G.
Sereď
Skvelá spolupráca aj na diaľku, sprostredkovanie prenájmu, podpis zmluvy a všetko, čo to obnáša. Je super nájsť v tejto dobe niekoho zodpovedného. Ešte raz ďakujem a určite doporučujem všetkým, kto potrebuje pomoc s nehnuteľnosťou. Prajem veľa spokojných zákazníkov a nech sa darí.
od Dominika B.
Nitra

Compare listings

Compare