BEZKONKURENČNÁ CENA | 2-IZBOVÝ 67m2 BYT S LOGGIOU NA PREDAJ V EXKLUZÍVNEJ LOKALITE PLNOU ZELENE – HÁJPARK

  • €265,000
Kutlíkova, Bratislava-Petržalka, Slovensko
Na predaj Novostavba
Kutlíkova, Bratislava-Petržalka, Slovensko
  • €265,000

Popis

Vstúpte do vášho nového domova, ktorý spojuje moderný komfort s prírodou a pohodlím! Tento 67m2, 2-izbový byt v srdci novostavby Hájpark kolaudovanej v roku 2019 je nádherným spojením luxusu a funkčnosti. Stavba je architektonicky ocenený projekt a vyhrala cenu za architektúru CE. ZA. AR 2015. Tento svetlý a priestranný interiér vám ponúka dokonalý priestor na život či prácu.

Byt je veľmi prakticky dispozične riešený. Pozostáva zo vstupnej chodby s roldor skriňou po celej dĺžke. Srdce bytu tvorí obývacia izba so vstupom do kuchyne a na loggiu, pričom na loggiu je priamy výhľad z okna kuchyne. Byt ďalej disponuje samostatnou izbou, kúpeľňou s toaletou a technickou miestnosťou pre práčku.

Jednou z najvýraznejších výhod tohto bytu je jeho kvalita ovzdušia. Každý nádych je čistý a osviežujúci, čo robí z tohto bytu ideálne miesto pre váš domov.

Navyše, jeho skvelá poloha ponúka vynikajúce dopravné spojenie na diaľnicu, čo vám umožní ľahký prístup k rôznym destináciám a zároveň ušetrí čas vo vašom každodennom živote. Neváhajte si vychutnať výhody rýchleho a plynulého presunu, kedykoľvek budete potrebovať!

A pre tých, ktorí túžia po kontakte s prírodou, je tento byt tou najlepšou voľbou. S množstvom zelene v okolí a možnosťou relaxácie v prírodnom prostredí, nájdete pokoj a harmóniu každý deň. Odpočinok v nádhernom parku je len krok od vášho prahu.

V bezprostrednom okolí sú okrem parku aj tenisové kurty, dostihová dráha, bežecká dráha, športovisko či MHD zastávka. Ďalej sú obchody, školy, reštaurácie, jazero Draždiak. Zóna patrí medzi ekologicky najčistejšie územia pitnej vody v Bratislave kam nezasahuje kontaminovaná pôda. V uzavretom areáli sa nachádza súkromná škôlka, jazierko, detské preliezky a pieskovisko pre detské radovánky.

V byte je predpríprava na klimatizáciu a vonkajšie žalúzie. Celý areál je uzavretý na čip. Chodby v bytovom dome sú presvetlené a o ich čistotu sa stará profesionálna služba. Na poschodí sú max. 3 byty.

ZHRNUTIE

✅ 2-izbový byt / 63,35 m2 + 3,65 m2 loggia
✅ Nachádza sa na 2. poschodí z 4.
✅ Predáva sa nezariadený/ zostáva len kuchynská linka
✅ Veľmi tichá a pokojná lokalita
✅ Nadštandardne dobrá kvalita ovzdušia
✅ Napojenie na diaľnicu do 5 minút

VÝHODY

✅ Možnosť dispozičnej zmeny na 3-izbový byt
✅ Možnosť dokúpiť garážové státie /+20 000
✅ Súkromná škôlka priamo v areáli
✅ Veľmi dobrá komunita milých a priateľských susedov
✅ Bezprostredná blízkosť MHD

Nezmeškajte túto úžasnú príležitosť! Buďte súčasťou tohto štýlového a pohodlného bytu, ktorý vám ponúka to najlepšie z mesta a prírody. Kontaktujte nás ešte dnes a začnite svoju cestu k novému domovu plnému možností a komfortu!

V kúpnej cene sú zahrnuté všetky právne a poradenské služby, až po odovzdanie nehnuteľnosti. Pri kúpe tejto nehnuteľnosti vám v prípade potreby bezplatne pomôžeme so zabezpečením financovania.

  • Adresa Kutlíkova, Bratislava-Petržalka, Slovensko
  • Mesto Bratislava-Petržalka
  • PSČ 85000

Podrobnosti

Aktualizované 13 februára, 2024 at 8:30 am
  • Cena: €265,000
  • Veľkosť nehnuteľnosti: 67 m²
  • Typ nehnuteľnosti: Byty
  • Stav nehnuteľnosti: Na predaj

Compare listings

Compare
Tomáš Kavoň
  • Tomáš Kavoň