fbpx
HOMESTAGING

základ vizuálu

Ak má záujemca vôbec uvažovať o kúpe Vašej nehnuteľnosti, mal by si v nej najprv vedieť predstaviť bývať. Homestaging má za úlohu vyvolať príjemnú emóciu, ktorá napokon môže dopomôcť k finálnemu rozhodnutiu. Dodá šmrnc a Vašu nehnuteľnosť odprezentuje v čo najatraktívnejšom šate.

Pôsobivé fotky / texty

marketing

Profesionálne fotografie s čistými líniami, videoobhliadky s dronom a pútavý text na mieru sú neodlúčiteľnou súčasťou tvorby inzerátu, ale aj predaja. Propagovaním a správne nastaveným marketingom zabezpečíme, aby sa Vaša nehnuteľnosť dostala pred tie správne oči.

cena

nacenenie nehnuteľnosti

Určenie ceny môže byť niekedy ťažký oriešok. Vyžaduje si totiž prehľad na trhu a dôkladnú analýzu. Odošlite formulár a my Vám zdarma naceníme nehnuteľnosť do 24 hodín. Ak sa pre nás rozhodnete, zaručujeme Vám, že za svoju nehnuteľnosť dosiahnete najvyššiu možnú sumu.

Obhliadky

Moment, ktorý sa u záujemcu zapíše. A ak sa má zapísať je potrebné viac, ako odomknúť a previesť ich po byte/ dome. Vyvetraný vzduch, prevoňaný byt, či príjemná hudba odvedú istú časť práce. Tú najhlavnejšiu ale odvedú naši profesionálne vyškolení usmievaví makléri, ktorí podčiarknu celkový dojem z nehnuteľnosti.

právny servis

Právny servis a finančné poradenstvo

O „papierovačky“ ako napríklad rezervačné a kúpne zmluvy sa postará náš renomovaný právnik tak, aby boli pre všetky strany bezpečné. Spolupracujeme s finančným expertom, ktorý dopomôže k urýchleniu celého procesu.

Compare listings

Compare